Saimniecības ēka ar pirti 59m2

Saimniecības ēkas projekts, saimniecības ēka ar pirti un garāžu - auto novietni. Kopējā ēkas platība 59 kvadrātmetri.  Projektā paredzēta tā iespējamā izmantošana par darbnīcu - saimniecības ēka - darbnīca.

Saimniecības ēkas projekts, saimniecības ēka ar pirti

Saimniecības ēkas projekts, saimniecības ēka ar pirti

Printed from: https://www.buildart.lv/saimniecibas-eka-ar-pirti-59m2/ .
© buildart.lv 2020.

6 Comments   »

 • ASh says:

  Ja puse mājas ir guļbūve, bet jumts kopējs, pie guļbūves sēšanās jumts nesašķobīsies?

 • Ansis Liepa says:

  Sveiki!
  šajā gadījumā ēkas daļa nav projektēta guļbūves konstrukcijā, bet koka statņu karkasa konstrukcijā. Bet gadījumos ar guļbūves ēkām arī pastāv risinājumi.

 • Zane says:

  Labdien!

  Mani interesē šādas ēkas aptuvenās izmaksas. Īpašumā ir lauku viensēta ar ļoti senu dzīvojamo māju, kura ir jājauc nost un jāceļ no jauna. Tā nu esmu iedomājusies, ka vispirms cik jau nu līdzekļi atļauj vajadzētu uzcelt saimniecības ēku, kurā no sākuma varētu dzīvot no pavasara līdz vēlam rudenim, kamēr kaut kad tiksim pie jaunas mājas.
  Es saprotu, ka izmaksas atkarīgas no izmant. materiāliem,cels meistari vai paši un tt., bet varbūt ir iespējams uzzināt aptuveni cik izmaksātu šādas ēkas celtniecība?

 • Ansis Liepa says:

  Labdien!
  Izmaksas var būt visdažādākās, nereti, rekonstruējot senu ēku, izmaksas var būt lielākas, kā būvējot jaunu māju. Vislabāk par būvniecības izmaksām jautāt būvniekam, ar kuru sadarbosieties šīs ēkas būvēšanā, aprēķinam par pamatu ņemot mūsu izstrādātu skiču un tehnisko projektu paredzētajām ēkām.
  lai Jums raženi sokas!

 • Lauris says:

  Sveiki!
  Cik maksā šis projekts bez auto novietnes?

 • Ansis Liepa says:

  Labdien!
  Saimniecības ēkas projekts ir pieejams, dažādos ārsienu konstrukciju veidos, kā arī fasāžu krāsojums un jumta segums pielāgojams Jūsu vajadzībām.
  uz veiksmīgu sadarbību!

RSS feed for comments on this post

Leave a Reply

 
buildart.lv māju projekti