Pirts projekts "Mazais cinītis" ,28m2

Mazas pirtiņas projekts

Mazas pirtiņas projekts

Mūsu senči uzsākot dzīvi jaunā vietā, vispirms sāka ar pirtiņas būvniecību. Pirts deva iespēju gan nomazgāties un atpūsties, gan arī visu pārējo ēku būvniecības laikā patverties no laika apstākļiem, sasildīties, gatavot ēdienu, noglabāt instrumentus - pirts bija atbalsta un atspēriena punkts visai turpmākajai attīstībai. Pirts ir arī drošs visa laba sākuma simbols - pirtī ir nākuši pasaulē mazuļi, jaunie saimnieki un saimnieces.

Arī mūsdienās, projektējot dzīvojamās mājas, klienti bieži vēlas sākotnēji uzbūvēt kādu nelielu pirtiņu, saimniecības ēku vai šķūnīti, kas kalpotu par atbalstu tālākajiem darbiem. Šķiet, vienkāršākais ir zemes īpašumā uz laiku novietot kādu metāla kārbu - noliktavu. Bet plānojot ar skatu nākotnē, racionālāk ir uzbūvēt kādu patstāvīgu ēku, kas kalpos lietderīgi, un bagātinās dzīves kvalitāti visu turpmāko mūžu. Pirts ir šim nolūkam visderīgākā būve. Sākotnēji pat var neizbūvēt pirts iekštelpas - pirts funkciju attīstot ar laiku, bet ja pirts jau sākotnēji būs funkcionāla - tas ražīgai darbībai nāks tikai par labu, piemēram - palīgi un talcinieki ar prieku ieradīsies, zinādami, ka vakarā varēs baudīt veselīgu pirtēšanos.

Mēs esam izstrādājuši dažādus pirts projektus - sākot no pavisam mazām pirtiņām, līdz pirtīm - kurās var dzīvot ģimene ar bērniem, divos stāvos, 120 un vairāk kvadrātmetru platībā. Pirts projektu izlasi varat aplūkot mūsu pirts projektu sadaļā - http://www.buildart.lv/category/pirts_projekti/.

Ja izvēlaties mazu, vienkāršu, omulīgu pirtiņu, tad iesakam apsvērt šīs pirts projektu, tajā ir gan kamīntelpa, terase, labierīcības, gan neliela virtuvīte, ar nakšņošanas iespēju otrajā stāvā, balkonā virs pirts atpūtas telpas. Patīkama dzīves vide, ko sniedz ērta, omulīga pirtiņa un pienācīgs primāro vajadzību komforts ir priekšnoteikumi labam noskaņojumam un darba enerģijai, kas nepieciešami lai uzbūvētu savu ģimenes māju.

Līdzīgi, kā katra apgūtā svešvaloda padara vieglāku katras nākošās svešvalodas apguvi, tā pakāpeniska saimniecības attīstība sākot ar pirti, ļauj stabili balstīties katram nākošajam solim.

Lai top!

 

Kā "mazs cinītis gāž lielu vezumu" - tā maza pirtiņa ir pamats vērienīgai izaugsmei!

 

Ieskats pirts plānos un fasādēs, pirts ēkas projekts ir gan guļbūves variantā, gan ekonomiskākā versijā ar gāzbetona sienām un koka dēļu apšuvumu:

Mazas pirtiņas projekts, stāva plāns

Mazas pirtiņas projekts, stāva plāns

Mazas pirtiņas projekts, fasādes, gāzbetona versija

Mazas pirtiņas projekts, fasādes, gāzbetona versija

Mazas pirtiņas projekts, fasādes, guļbaļķu versija

Mazas pirtiņas projekts, fasādes, guļbaļķu versija

 

 

 

Printed from: https://www.buildart.lv/pirts-projekts-mazais-cinitis-28m2/ .
© buildart.lv 2020.

8 Comments   »

 • Māris says:

  Labdien.
  Intersesē šīs pirtiņas projekts,gazbetona versijā!
  Cik būtu šī projekta izmaksas?

 • Ansis Liepa says:

  Labdien!
  Mazās pirtiņas projekts pamazām rit savā gaitā - top būvprojekts minimālā sastāvā, drīz tam sekos arī pilnā tehniskā projekta izstrāde un sekojoši tas būs Jums pieejams par tipveida projektu cenu, kā arī digitālā formātā - nosūtāms uz Jūsu e-pastu.
  lai labi sokas!

 • Everita says:

  Labdien velejos detalizetak sanemt informaciju par pirts projekta izmaksam un pirts projekta izmaksam gazbetona bloku versija.

 • Ansis Liepa says:

  Labdien!
  Šobrīd ir sagatavoti projekti šai pirtij abos variantos, gan gāzbetona gan guļbūves versijā.
  Kurā Latvijas novadā paredzat būvēties?
  uz veiksmīgu sadarbību!

 • Uldis says:

  Ansi, saki lūdzu cik izmaksātu šāda pirtiņa bez pamatiem? Sievastēvs kādu laiku skatās dažādus variantus, varbūt varu šo ieteikt 🙂

 • Ansis Liepa says:

  Labdien!
  Patreiz ir saskaņoti vairāki pirts projektiņi "Mazais cinītis" bet par būvniecības izmaksām vēl ziņu nav, būvniecība vēl ir procesā - gaida pavasari. Ģimenes vajadzībām ar šādu pirti pārsvarā gadījumos pietiek, kādi ir sievastēva plāni/sapņi un vajadzības? Protams, varam pielāgot projektu arī viņa vajadzībām. Kurā Latvijas novadā paredzat pirtiņu būvēt?
  lai raženi sokas!

 • Madara says:

  Sveicināti, Interesē šīs pirtiņas projekts. Kādas ir izmaksas būvējot no gāzbetona?
  Paldies!

 • Ansis Liepa says:

  Labdien!
  Izmaksas katru sezonu atšķirās, tādēļ vislabāk, ja jautāsiet tās aprēķināt būvniekam, kurš uzņemsies šo projektu Jums realizēt. Pirtiņas projekts ir pieejams arī elektroniskā formātā, kā arī sagatavojams skaņošanai būvvaldē, atrakstiet par savām iecerēm sīkāk, arī zemes īpašuma kadastra nr.
  lai raženi sokas!

RSS feed for comments on this post

Leave a Reply

 
buildart.lv māju projekti