Nelielas viena stāva mājas projekts "Namiņš vecākiem 2", 62kvm

Vienstāvīgas mājas projekts, titulbilde

Vienstāvīgas mājas projekts, titulbilde

Projektējot mājas jau krietnu laiku risinam arī tādu uzdevumu - kā izveidot ēku, kura ģimenes labklājību vairo, nevis mazina.

Te var minēt piemērus ar dažādiem ekspluatācijas un apkures izdevumiem, kas var atšķirties pat desmitiem reižu, kā arī drošības sajūtu - piemēram, neparedzētu grūtību gadījumā, privātmāju var apkurināt kaut ar žagariem, vai dzīvot drēgnā mājā, bet dzīvoklī tas nav iespējams - tur tikai krājas rēķins pēc rēķina, vēlāk rezultējoties milzīgās nepatikšanās vai pat  pajumtes zaudēšanā. Ideāls mierīgas un drošas dzīves risinājums ir neliels zemes īpašums priekšpilsētā, vai lauku teritorijā, ar savu dārziņu, iespējams arī ar vietējām komunikācijām - aku utt. un atbilstošas platības māju.

Šis vienstāvīgas, nelielas mājas projekts paredz ērtu apjumtu lieveni/terasi ēkas dienvidu-dienvidrietumu fasādē, kur atpūsties pēc darba dienas, vai noraudzīties uz savu iekopto dārzu. Vējtveris ar novietni virsdrēbēm, mūsu klimatā ir ļoti noderīgs, jo pasargā ēku no atdzišanas ziemā. Dzīvojamā istaba, ar kamīnu - centrālapkures kamīns ļauj viegli apsildīt guļamistabas, virtuvi un sanmezglu, kamīns ar stikla durvīm ļauj vērot liesmas un just omulību katrā drēgnā vakarā. Divas nelielas guļamistabas. Ērta virtuve, ar pieliekamo kambari, un malkas pavardu. Kopējā iekštelpu platība šim ēkas projektam ir 62 kvadrātmetri, plus terase/lievenis - 16 kvm. Ziemeļaustrumu pusē var paredzēt nojumi automašīnai vai malkas glabāšanai u.c. saimnieciskām vajadzībām. Šobrīd ēka projektēta koka statņu konstrukcijā, ar koka dēļu apšuvumu, bet ir iespējama arī vēl ekonomiskākā - gāzbetona bloku mūra konstr. projekta versija. Horizontālais pārsegums ļauj ēku labi un blīvi nosiltināt, nav sarežģītu savienojumu vai grūti piekļūstamu mezglu, ēkai ir ļoti labi siltumtehniskie parametri, protams, arī trijkāršs stiklojums logos. Ēka ir piemērota gan jaunām ģimenēm, gan cilvēkiem pensijas vecumā, abos gadījumos lielā dzīvojamā istaba ļauj svinēt ģimenes svētkus visiem kopā.

(Jaunums - šī projekta versija - "Namiņš jaunai ģimenei", ar nedaudz izmainītu plānojumu)

Tālāk plāns, griezums un fasādes:

Viena stāva mājas projekts, plāns

Viena stāva mājas projekts, plāns

Viena stāva mājas projekts, plāns un griezums

Viena stāva mājas projekts, plāns un griezums

Viena stāva mājas projekts, fasādes

Viena stāva mājas projekts, fasādes

Lai Jums labi veicas īstenot savus sapņus!

Plāna versija ar vienu guļamistabu:

Mājas projekta versija ar vienu guļamistabu

Mājas projekta versija ar vienu guļamistabu

 

 

Printed from: https://www.buildart.lv/nelielas-viena-stava-majas-projekts-namins-vecakiem-ii-62kvm/ .
© buildart.lv 2020.

64 Comments   »

 • Juris Žuks says:

  Labdien!

  Varētu, lūdzu,palūgt atsūtīt sīkāku info un mājas projektu uz epastu? Būtu pateicīgs!

  Ar cieņu,
  Juris

 • Ansis Liepa says:

  Labdien!
  Namiņa projekts ir pieejams, nosūtījām Jums informāciju uz e-pastu.
  lai Jums raženi sokas!

 • Inguna says:

  Esmu nomocijusies meklēdama mazas mājas projektu,loti iepatikās jūsu plāna versija ar 1 gulamistabu' Naminš vecakiem2'"62m2.vai varetu lūgt atsūtīt namiņa projektu,Jau iepriekš paldies.

 • Ansis Liepa says:

  Labdien!
  Nosūtījām Jums e-pastu! Šobrīd ir būvniecības procesā arī vēl mazāks namiņš - https://www.buildart.lv/mazas-majinas-projekts-namins-vecakiem-43kvm/, drīz varēsim papildināt projekta sadaļu ar būvniecības procesa bildēm.
  Labrpāt līdzēsim arī Jūsu mājas projektēšanā!
  lai sokas!

 • endijs says:

  Sveiki!
  Labrat sanemtu šīs majas projektu,jo ieintereseja!

 • Marta says:

  Sveiki, Labprat iegadatos sis majas projektu

 • Juris says:

  Var projektu un sīkāku info uz e-pastu?

 • Ansis Liepa says:

  Labdien!
  Šo mājas projektu iespējams noformēt arī kā saimniecības ēkas projektu, saimniecības ēku izmantojot pagaidus dzīvošanai, kamēr tiek būvēta lielā dzīvojamā māja.
  Uz veiksmīgu sadarbību!
  lai Jums raženi sokas!

 • Mārtiņš Ābols says:

  Vai ir iespējams uzzināt detalizētāku info par šo projektu un tā aptuvenām izmaksām? Vai ir iespējams šo projekta apjomu nedaudz palielināt?

  Cieņā,

  M.Ābols

 • Ansis Liepa says:

  Labdien!
  Šobrīd pēc šī projekta tiek būvētas vairākas mājas, un nesen pabeidzām darbu pie projekta versijas ar palielinātu platību - palielinot dzīvojamās istabas un virtuves daļu. Bet ir iespējams veikt projektā arī citas izmaiņas, saskaņā ar Jūsu vajadzībām.
  Uz veiksmīgu sadarbību!

 • Jānis says:

  Labdien gribetu uzzinat vairak par majas buvesenu par tas izmaksam lidz baltajai apdarei un par projekta izmaksam!!??? Jau ieprieks paldies!!!

 • Ansis Liepa says:

  Labdien!
  Pašrocīgi uzbūvēt šādu māju kā projekts "Namiņš vecākiem" ir iespējams, ēkai projektētas vienkāršas, racionālas konstrukcijas, praktiski, iztiekot bez smagās tehnikas. Kā vienmēr, pielāgojam arī šo projektu Jūsu vajadzībām, zemes īpašuma situācijai, debesspusēm.
  lai Jums raženi sokas!

 • Ansis Liepa says:

  Labdien!
  Pašrocīgi uzbūvēt šādu māju kā projekts "Namiņš vecākiem" ir iespējams diezgan īsā laikā, ēkai projektētas vienkāršas, racionālas konstrukcijas, praktiski, iztiekot bez smagās tehnikas. Kā vienmēr, pielāgojam arī šo projektu Jūsu vajadzībām, zemes īpašuma situācijai, debesspusēm.
  lai Jums raženi sokas!

 • Kaspars says:

  Labdien,

  Varētu, lūdzu atsūtīt sīkāku info un mājas projektu 77 kv.m. versijai uz epastu, ar aptuvenām celtniecības izmaksām līdz balatajai apdarei? Un vai šo ēku iespējams iespējams noformēt arī kā saimniecības ēkas projektu?

  Cieņā,
  Kaspars

 • Ansis Liepa says:

  Labdien!
  Jā, šādu ēku var dēvēt arī par saimniecības ēku, attiecīgi noformējot projektu. Kurā Latvijas novadā paredzat būvēt savu māju?
  uz veiksmīgu sadarbību!

RSS feed for comments on this post

Leave a Reply

 
buildart.lv māju projekti