Makets savai mājai - projekts "Agate"

Projekts Agate

Projekts Agate

Ja var veltīt laiku ne tikai mājas skices radīšanai, bet arī izgatavot maketu mērogā 1:50, tad var daudz labāk novērtēt visu māju kopumā. 3D vizualizācijas ļauj labi izvērtēt katru atsevišķo telpu, bet ēkas apjoms daudz precīzāk uztverams skatoties ēkas maketu. Šajā mērogā visas arhitektoniskās detaļas ir jau ar vajadzīgo dimensiju un tās tālāk būs risināmas tehniskajā projektā. Šis ir viens no tiem retajiem gadījumiem, kad klients, lai izvērtētu ēkas arhitektoniskās kvalitātes ir izgatavojis maketu, kā redzams bildēs - ar iezīmētu telpu plānojumu un maketētām nesošajām konstrukcijām.

Gala apdares ir risināmas, makets ļauj vērtēt pirmās ieceres, kuras detalizēsies tālāk krāsu pasēs un apdares materiālu specifikācijā.

Projekts_Agate_01 Projekts_Agate_02 Projekts_Agate_03 Projekts_Agate_04 Projekts_Agate_05 Projekts_Agate_06 Projekts_Agate_07 Projekts_Agate_08 Projekts_Agate_09 Projekts_Agate_10

Ēkas plānojums risināts vienā stāvā, ģimenei divās paaudzēs. Apkures telpa ir kopēja. Dienvidu fasādē - plaša terase ar ieejas lieveni un kopēju vējtveri, kā arī ar izeju uz iekšpagalmu. Mājas īpašnieki izcīnījuši lielas domu un viedokļu "kaujas", iekams nonākuši līdz visiem pieņemamam risinājumam, par kuru, sekojoši, arī arhitektam ir savas domas un ieteikumi:) Rezultātā tika izstrādātas projekta skices, vairākas versijas, ēkas īpašnieki izgatavoja arī maketu, labākai ēkas telpisko apjomu vērtēšanai.

Projektā paredzētas gāzbetona bloku mūra sienu konstrukcijas, koka spāru pārsegums, fasādēs - koka dēļu un apmetuma apdare. Jumta segums - lēzeniem jumtiem piemērotais uzkausējams bitumena lokšņu materiāls.

Projekta "Agate" plāns:

Projekts Agate, pirmā stāva plāns

Projekts Agate, pirmā stāva plāns

Projekta "Agate" fasādes:

Projekts Agate, fasādes

Projekts Agate, fasādes

Projekta "Agate" griezums:

Projekts Agate, griezums

Projekts Agate, griezums

 

Uz tikšanos mūsu darbnīcā, ar tikpat krāšņiem maketiem!

 

Printed from: https://www.buildart.lv/makets-savai-majai-projekts-agate/ .
© buildart.lv 2020.

2 Comments   »

  • m! says:

    Vai racionālāk griestus nav taisīt nedaudz sliīpus un siltinājumu pildīt starp jumta brusām?

  • Ansis Liepa says:

    Labdien!

    Mums ir vairāki māju projekti, kuros paredzēti slīpi griesti un siltinājums pa jumta plakni, šajā gadījumā, saistībā ar jumta konstrukciju un nepieciešamajām sijām konstrukcijas noturībai, paredzēti taisni griesti. Katrā ziņā, slīpo griestu plusi un mīnusi ir rūpīgi jāizsver, ir gadījumi, kad slīpie griesti var dot papildus vērtību telpai, interesantumu un plašumu, un ir gadījumi, kad tie nav īsti nepieciešami.
    lai sokas!

RSS feed for comments on this post

Leave a Reply

 
buildart.lv māju projekti