Mājas projekts "Laine", 100m2

Kompakta dzīvojamā māja, 4-5 cilvēku ģimenei, kopējā platība 100 kvadrātmetri, var tikt būvēta no gāzbetona blokiem, vai koka statņu konstrukcijas. Labi izgaismotas visas dzīvojamās telpas, logu skaitu vēl var palielināt, ja vēlās atsevišķas guļamistabas izgaismot no vairākām debesspusēm. Bēniņos veidojas plašas palīgtelpas, saimnieciskām vajadzībām. Ja vēlās bēniņus izmantot radošai darbībai, tad palielinot gala stiklojumus to var realizēt.

Mājas projekts "Laine" - fasādes
Mājas projekts "Laine" - fasādes
Mājas projekts "Laine" - plānojums
Mājas projekts "Laine" - plānojums
Mājas projekts "Laine" 100m2, vienstāvīgas mājas projekts.
Mājas projekts "Laine" 100m2
Printed from: https://www.buildart.lv/majas-projekts-laine-100m2/ .
© buildart.lv 2020.

2 Comments   »

  • Sandijs says:

    Sveiki. Mani ļoti ieinteresēja projekts "Laine" 100m2. Kādas būtu aptuvenās mājas izmaksas, ja tiktu būvēts no gāzbetona blokiem. Paldies.

  • Ansis Liepa says:

    Labdien!
    Projekts Laine ir risināts veidojot komfortablas telpas ar ģimenei ērtu platību, konstrukcijas - ārsienas gāzbetona bloku mūris, koka siju pārsegums, koka jumta konstr, pārsegumi bez ekstrēmiem laidumiem ļauj izmantot tipveida būvmateriālus, līdz ar to būvniecības izmaksas ir ierindojamas ekonomisko māju grupā. Šobrīd ir pavasaris, būvniecības karstākais brīdis, un cenas būvniecībā mainās neparedzami, vislabāk pēc izstrādāta skiču projekta ar galvenajiem ēkas izmēriem un dimensijām doties pie Jūsu izvēlētā būvnieka, lai tas pēc savas pieredzes un patreizējiem apstākļiem sniedz cenu piedāvājumu, vai orientējoši - par apbūves kvadratūru, vai detalizēti, izstrādājot tāmi. Varat pasūtīt tāmi arī mūsu speciālistam, tāmētājam.
    lai Jums raženi sokas!

RSS feed for comments on this post

Leave a Reply

 
buildart.lv māju projekti