Maģiskais vairākums

Melnais caurums dārzā

Melnais caurums dārzā

Senatnē pasaules izcelšanos skaidroja stāstnieki teikās un mītos, vēlāk Dievs ieviesa elli un paradīzi, Einšteins atklāja MC2, šodienas zinātnieku vairākums kopīgi vienojušies par "melno caurumu" un pat mēģina simulēt pasaules rašanās modeli.

Līdzīgi "autoritatīvais vairākums" paziņo, ka rekuperatora gaiss ir labs un derīgs lietošanai, jo tam ir "tik un tik" procentu tīrā gaisa piemaisījuma. Tikpat autoritatīvi tiek paziņots, ka "šie un šie" piemaisījumi ir tikai uzlabojuši pārtikas kvalitāti, tā pat kā arī ūdeni.

Arhitektūrā tiek ieviestas ''tele-ekrānu formas'' ar mazām, dažādu krāsu maliņām (katra arhitekta temperaments tomēr ir nedaudz atšķirīgs).

Tikai ikviens no vairākuma un arī mazākuma, ikdienā darbojoties fiziskajā telpā saņem dažādu Zemes starojuma jaudu, kas var raisīt dažādas sekas, par kurām nešaubījās jau 7000 gadu atpakaļ.

Vairākums dosies ikdienas gaitās tik pat čakli kā bites, nemanot, ka ir iegriezuši katrs savu vāveres riteni, kurš piestāj savā skrējienā tikai uz īso saulgriežu nakts mirkli.

 

Bagātīgu ienesumu!

Bites čakli strādā

Bites čakli strādā

Printed from: https://www.buildart.lv/magiskais-vairakums/ .
© buildart.lv 2020.

Leave a Reply

 
buildart.lv māju projekti