Galdnieka darbnīcas projekts, 82m2

Galdnieka darbnīcas projekts
Galdnieka darbnīcas projekts

Darbnīcas ir vienas no visomulīgākajām ēkām, tūlīt pēc dzīvojamām mājām un pirtīm:) Gaiša, silta, ērta un skaista darbnīca ir sapnis daudziem, kam patīk ko būvēt, meistarot un taisīt. Viens no seniem novērojumiem ir tāds - ka darbnīcas un saimniecības ēkas nekad nemēdz būt pārāk lielas - vienmēr atrodas mantas un krāmi, instrumenti un tehnika, materiāli un piederumi, ar ko tās aizkraut, ja vien nav cieša apņemšanās saglabāt zināmu, funkcionālu kārtību, lai ēkā varētu ērti veikt iecerētos darbus.

Šajā projektā apkurināmā darba iekštelpa ir 60 kvadrātmetru platībā, ietverot sevi nelielu labierīcību telpiņu, un skursteni ar krāsni. Ēkas galā - noliktava, šķūnis dārza piederumiem, vai kurināmajam, kā jau tas pienākās saimniecības ēkai, kura būvēta vienā īpašumā ar dzīvojamo māju. Plašās durvis - ar izeju uz nojumi, nojume ir nākamā svarīgākā platība radošiem cilvēkiem - zem nojumes var veikt putekļainos darbus u.c. lai meistaram būtu jāveic mazāk kaitīgu ieelpu, nojumē var arī ērti daudz ko novietot, kas zem jumta - tas drošībā, nokrišņi to vairs nebojās.

Ēkas platums ir 6m, tāds tas izvēlēts projektējot ēku iespējami ekonomisku, izmantojot maksimālo standarta kokmateriālu garumu.

Saprotams, ēkas gabarīti, visvienkāršāk - garumā - ir pielāgojami katra vajadzībām, radošie darbi ir dažādi, juvelierim pietiek ar mazāku skaitu kvadrātmetru, galdniekam vai seno auto cienītājam - nepieciešamas plašākas telpas.

Veiksmīgu arī Jums radošo darbību! Esat laipni lūgti komentāru sadaļā rakstīt par savu pieredzi un domām, vai iecerēm, atbildam visiem.

Galdnieka darbnīcas projekts - plāns
Galdnieka darbnīcas projekts - plāns
Galdnieka darbnīcas projekts - griezums
Galdnieka darbnīcas projekts - griezums
Galdnieka darbnīcas projekts - jumta plāns
Galdnieka darbnīcas projekts - jumta plāns

Raženu dzīvošanu!

Printed from: https://www.buildart.lv/galdnieka-darbnicas-projekts-82m2/ .
© buildart.lv 2020.

Leave a Reply

 
buildart.lv māju projekti