Gada populārākais mājas projekts

PC207498

Pirms kāda laika bijām apkopojuši populārākos projektus un aprakstījuši rakstā, šogad visvairāk variāciju piedzīvojis projekts "Aldis LUX". Sākotnēji šajā projektā bija divas guļamistabas pirmajā stāvā un centrālapkures kamīns dzīvojamā istabā, tomēr šobrīd populārākais risinājums ir ar atsevišķu kurtuves telpu pirmajā stāvā, un vienu guļamtelpu, augšstāvā paredzot divas līdz trīs guļamistabas. Šāda māja bieži top mainot līdzšinējo dzīvokli, pret savu ģimenes māju. Ēkas gabarīti ļauj šo projektu ievietot gan uz 600 kvadrātmetru nelielajiem vasarnīcu zemes gabaliem, gan arī pilnīgi droši uz lielākiem, un ēku papildinot tad ar garāžas nojumi vienai līdz divām automašīnām.

Pieredze rāda, ka dzīvokļa platība pārvēršas par divreiz lielāku - mājas dzīvojamo platību, neskaitot vēl garāžas un terases, ja būvniecību uztver ļoti personiski un darbus cenšas veikt ar savām un draugu rokām.

Ž. Šardons teicis: "Kas atsakās no daudz kā, var daudz ko atļauties".

Lai šie vārdi iedrošina arī nākamgad īstenot mūsu kopīgās ieceres ražīgajā 2016. gadā!

P.S. Tiem, kas jau savas ģimenes mājas ir uzbūvējuši, piedāvājam ieskatu par nelielas pirts telpu grupas piebūvi pie esošās dzīvojamās ēkas, jo bieži vien, uz viena zemes gabala vēl vienu atsevišķu pirts ēku izvietot ir problemātiski, lai nenonāktu pārāk ciešā saskarē ar kaimiņu robežām. Mūsu šī gada projektā pirts daļai papildus ir terase ar krāsainiem stikliem, kas pat apmākušās un miglainās dienās piešķir dzīvei vairāk krāsas.

Oranžērija Ziemsvētku noskaņās:

PC207499

PC207493

 

Printed from: https://www.buildart.lv/gada-popularakais-majas-projekts/ .
© buildart.lv 2020.

2 Comments   »

 • Vitauts says:

  Aldis Lux sanāk laikam arī manas mājas projekta pamatā. 🙂 Skatoties uz Aldis Lux mājs bildēm un vispār padomājot pie savas mājas vizuālā tēla, radās vēlme. Vai Jūs lūdzu varētu uztaisīt kādu bildi, kurā sienas būtu oranžā krāsā, bet jumts tumši pelēkā krāsā? Jumts vai nu dakstiņa profila skārds vai ruuki clasic c profils.
  Liels paldies!

 • Ansis Liepa says:

  Labdien!
  Piedāvājam aplūkot mājas fasāžu versiju - mājas projekta Aldis fasāžu krāsu versija
  lai raženi sokas Jūsu mājas būvniecība!

RSS feed for comments on this post

Leave a Reply

 
buildart.lv māju projekti