Esam atvērti

Pienākot Saulgriežiem, mazliet varam atskatīties uz paveikto un paveicamo. Zemnieki sāk pļaut zāli, vāc pirmo ražu laukos, kādam labība sāk jau dzeltēt. Mūsu Ulubeles parka dīķī gulbju pāris jau audzina jauno paaudzi no jūnija sākuma. Dabā viss notiek ierastā ritmā.

Būvniecības nozarē, tiem, kam šosezon jau saskaņoti projekti, ir iespējas ēku uzbūvēt, ieliekot logus, durvis, nākošā sezonā turpinot iekšdarbus. Tie, kas patreiz projektēšanu uzsāk, visticamāk, šogad pēc projekta divkārtējas iesniegšanas būvvaldē varēs paspēt ieliet pamatus, un lielos būves apjomus sākt nākošajā sezonā (izņēmums varētu būt guļbūves, koka karkasa konstrukcijas kuras atved un montē dabā uz vietas visu gadu).
Izdrukājot visus veiktos projektus pēdējo 20 gadu laikā, to kopējais skaits ir sasniedzis aptuveni 500 (dzīvojamās, viesu mājas, pirtis, saimniecības ēkas, pagrabi, dārza lapenes utt.) Lielākais vienas dienas lasītāju skaits mūsu mājas lapā buildart.lv ir 450 apmeklētāji, kas viesojušies mūsu mājas lapā. (Kādam gan būtu jābūt galdam, lai visi kopā varētu pie tā apsēsties?).

Buildart.lv skatījumi 446

Buildart.lv skatījumi 446

Ir vērts rītu sākt ar skaistām domām, mūsu rīta lūgšana ir pietiekami īsa, bet daudzsološa, garantē interesantas tikšanās, projektējot, nosakot āderes vai arī vizinoties ar divriteni un vispār darbojoties saskaņā ar sekojošo - "Es esmu atvērts (atvērta) un spējīgs (spējīga) izjust brīnišķīgus pārdzīvojumus, kuri sāk piepildīt manu dzīvi". Luīze Heija.

Saulainus Saulgriežus!

Printed from: https://www.buildart.lv/esam-atverti/ .
© buildart.lv 2020.

Trackbacks/Pingbacks

  1. Atvērtās durvis 17. septembr | BUILDART
  2. Atvērtās durvis 17. septembrī! | BUILDART

RSS feed for comments on this post

Leave a Reply

 
buildart.lv māju projekti