Eksperiments "Vēveros" 25.07. plkst. 15:00-17:00

Vecžagari, Jāņu vainaga sadedzināšana

Vecžagari, Jāņu vainaga sadedzināšana

Līdzīgi, kā pagājušogad rīkojām atvērto durvju dienas BUILDART.LV darbnīcā, šogad, Latvijas brīvdabas etnogrāfiskā muzeja filiālē Vēveri, rīkosim tikšanos, kuras laikā jebkurai ēkai pēc Jūsu izvēles noteiksim āderu tīklojumu. Varēs pārliecināties par seno būvnieku prasmi izvietot dzīvojamās un saimniecības ēkas atbilstoši āderu tīklojumam.

Apspriedīsim arī dažādus ekoloģiskas un ekonomiskas projektēšanas un būvniecības jautājumus.

Pasākums ir bezmaksas. Pēc āderu noteikšanas Vēveros iespējama tālāka diskusija kādā Vecpiebalgas kafejnīcā, kā arī plkst. 20:00 doties uz koncertu Inešu estrādē (par kultūras programmu no 22-28. jūlijam skatiet informāciju Vecpiebalgas novada mājas lapā).

Uz tikšanos klātienē 25.07. pulksten. 15:00, par piedalīšanos dodiet ziņu, ka esat gatavi piedalīties.

Novēlam eksperimenta dalībniekiem saulainu laiku un auglīgu diskusiju*!

 

 

* papildtēmas diskusijai - Patandžali - dzīvojis 3. gs. pirms mūsu ēras, sekojošās domas:

- "Pašsavaldīšanās. Orgāni ir zirgi, apziņa - groži, saprāts - kučieris, Dvēsele - braucējs un augums - rati. Visa saimnieks, Valdnieks, cilvēka Būtība, sēž ratos. Ja zirgi ir ļoti nepaklausīgi un nepakļaujas grožiem, ja kučieris - saprāts neprot tos valdīt, tad ratus gaida bēdīgs liktenis. Bet, ja zirgi ir labi iebraukti un grožus - apziņu stingri tur kučiera - saprāta rokas, tad rati nokļūst līdz mērķim. Kas tad ir jāsaprot ar pašsavaldīšanos? Grožu stingra turēšana, vadot augumu un apziņu, neļaujot augumam darīt to, kas tam patīk, turot abus sev pakļautus."

 

 

Printed from: https://www.buildart.lv/eksperiments-veveros-25-07-plkst-1500-1700/ .
© buildart.lv 2020.

Leave a Reply

 
buildart.lv māju projekti