Dzīvojamās mājas projekts "Mazā princese", 72m2

Dzīvojamās mājas projekts izstrādāts nelielai ģimenei, paredzot divas guļammistabas, plašu dzīvojamo istabu ar virtuvi, palīgtelpas un skaistu apjumtu terasi ēkas dienvidu fasādē. Plānojumam iespējami varianti iekštelpu konfigurācijā, kā arī ir nodalāma vēl viena neliela guļamistaba vai darba kabinets no dzīvojamās istabas, tādā veidā dzīvojamās istabas platība būs aptuveni 30 kvadrātmetri, un kopumā iegūtas 3 guļamistabas.

Ēkas apkurei izmantojams granulu vai malkas centrālapkures katls, tā pat ir arī kamīns dzīvojamā istabā, omulībai un praktiskumam - rudeņos, pavasaros, kad nav tik auksts lai darbinātu centrālapkuri.

Māja projektēta vienā stāvā, gāzbetona bloku mūra sienu konstrukcijā, ar koka dēļu apšuvumu fasādēs. Plānojums paredzēts ar terasi dienvidu pusē, ieeju var risināt gan no austrumu, gan rietumu puses, kā arī iespējamas citas konfigurācijas, atkarībā no novietojuma Jūsu zemes īpašumā un debesspusēm.

Mūsu ekonomisko māju projektu sērija, idejiski - "Māja par dzīvokļa cenu" - risinājums labākai dzīves kvalitātei - būt pašam saimniekam, dzīvot savā zemē, savā mājā, baudīt tās ērtības un omulību, justies netraucētam no dzīvokļa kaimiņiem (urbējiem?:) vai dažādām koplietošanas telpu likstām un ķibelēm. Ēka projektēta ļoti racionāla, bez liekiem sarežģījumiem, tās būvniecības izmaksas ir nelielas, būvniecību var veikt gan pašu spēkiem, gan arī secīgi, atbilstoši ģimenes ienākumiem. Protams, arī risinot to ar aizdevēju palīdzību - šāda tipa projekti un būvapjomi tiek atbalstīti atsaucīgāk, jo neparedz pārspīlētus tēriņus.

Ieskatam - mājas projekta fasādes, plāns un griezums:

Mājas projekts vienā stāvā "Mazā princese" - fasādes
Mājas projekts vienā stāvā "Mazā princese" - fasādes
Mājas projekts vienā stāvā "Mazā princese" - plānojums
Mājas projekts vienā stāvā "Mazā princese" - plānojums
Mājas projekts vienā stāvā "Mazā princese" - griezums
Mājas projekts vienā stāvā "Mazā princese" - griezums

Raženu jauno 2020. gadu!

Printed from: https://www.buildart.lv/dzivojamas-majas-projekts-maza-princese-72m2/ .
© buildart.lv 2020.

4 Comments   »

 • Edgars says:

  Labdien!
  cik maksātu šāds projekts jau gatavs saskaņošanai būvvaldē?

 • Ansis Liepa says:

  Labdien!
  Atsūtiet sīkāku informāciju ar Jūsu vēlmju un vajadzību aprakstu, kā arī zemes īpašuma kadastra nr. mūsu e-pastā. Vai domājat darboties ar līdz šim plānotajām iecerēm, vai ir pavisam jaunas idejas? Jebkurā gadījumā, ir iespējams gan pielāgot kādu no mūsu gatavajiem projektiem, gan arī risināt individuālu mājas projektu, ja ir jau konkrētāka vīzija, iecere, kādu māju vēlaties.
  lai raženi sokas!

 • Ģirts says:

  Labdien, cik biezi bloki paredzēti ārsienām, kāds griestu augstums paredzēts ?

 • Ansis Liepa says:

  Labdien!

  Griestu augstums projektā ir norādīts 2,85m, sijas montējamas uz augstuma atzīmes 2,9m. Griestu augstumu varam pielāgot Jūsu vajadzībām, dažos māju projektos esam paredzējuši arī 3 un 3,2m augstus griestus, atsevišķos ļoti ekonomiskos variantos - 2,7m augstunmā, vai palīgtelpām - 2,5m. Šis parametrs, tā pat kā daudzi citi ir maināmi projektēšanas gaitā, vēl pat līdz būvdarbu sākšanai var rasties jaunas idejas un izmaiņas, viss ir iespējams:) Ārsienas parasti ir 40cm gāzbetona bloku mūra konstr., vai arī 30cm plus siltumizolācija.
  uz veiksmīgu sadarbību!

RSS feed for comments on this post

Leave a Reply

 
buildart.lv māju projekti