Buildart.lv topošajiem partneriem

Piedāvājam iepazīties ar mūsu projektēto māju Latvijas karti. Lai tiekoties pie mums, un izstrādājot savu vienstāvu, pusotrstāvu vai divstāvu sapņu māju vai kādu viesu namu, pirti vai saimniecības ēkas projektu.

Joprojām populārākie mūsu projekti ir http://www.buildart.lv/4a-cv/, un apskatoties kādu no projekta realizācijām, ar īpašnieka atļauju pat izstaigājot ēku no iekšpuses Jums būs pilnīgāks priekšstats par ēku un tās plānojumu, kā vērojot buildart.lv 3d vizualizācijas.

Tuvojoties vasaras kulminācijai drīz jāvāc ogas,  sēnes, riekstus un pašaudzētos labumus ziemas krājumiem, tāpēc svarīgs ir arī labs pagrabs, ne tikai dzīves telpas pašiem.

Reizēm, nosakot āderes jaunajos gruntsgabalos, ielas otrajā pusē varam redzēt kopīgi ar jauno partneri - kādu jau iepriekš projektētu ēku. (Arhitekta prakse kopš 1981. gada). Mūsu projektu birojs aug kā ozoli un liepas dzimtajā Latvijas zemē.

P.S. Pirms nepilna gada pabeidzām projektu "Eižens", šodien, ģimene saulgriežos dzīvo jau savā jaunajā mājā, turpinot dažus iekšdarbus. Uzbūvētā māja skatāma bildēs - http://www.buildart.lv/vienstavigas-majas-projekts-eizens-88m2/.

Mūsu paveiktais darbs - vairāk kā 500 māju projekti Latvijā

Mūsu paveiktais darbs - vairāk kā 500 māju projekti Latvijā

Buildart.lv projektēšanas birojs

Buildart.lv projektēšanas birojs - buildart.lv - veselīga arhitektūra ikvienam latvijā!

Skaistus Saulgriežus!

Printed from: https://www.buildart.lv/buildart-lv-toposajiem-partneriem/ .
© buildart.lv 2020.

Leave a Reply

 
buildart.lv māju projekti