Augstākie spēki, Liktenis, NLP, Joga, svārsts

Daļai cilvēku ir vēlme visu atbildību no sevis noņemt, to uzticot augstākiem spēkiem, kas varētu veidot mūsu ikdienas dzīves gaitas. Daļa cilvēku vēlas visas savas veiksmes un neveiksmes saistīt ar likteņa pavērsieniem. Daļa mēģina programmēt savus dzīves uzdevumus un mērķus ikdienā nodarbojoties ar neirolingvinistisko programēšanu, sasniedzot sekmes atbilstoši savai programmai. Vēl daļa ne tikai veic programēšanu, bet arī aktīvi nodarbojas ar fiziskā ķermeņa veselības, stiprības un noturības palielināšanu. Un balstoties uz šiem sasniegumiem var palielināt arī dzīves mērķu un uzdevumu apjomu.

Jebkuras no minētajām darbībām tomēr ir saistītas ar konkrētu telpu, kas atrodas konkrētā vietā uz zemes, kur ir savs konkrētais starojums, neatkarīgi no mūsu gribas. Volkovs grāmatā "Naudas maģija" iesaka jebkuru īpašumu iegādājoties, pārbaudīt ar svārstu, vai šis pirkums Jums ir izdevīgs, vai to vērts veikt. Jo Jūsu zemapziņa var dot atbildi daudzpusīgāku, nekā salīdzinot tikai zemes un kvadrātmetru skaitu u.c. tehniskos parametrus.

āderu noteikšana mājai pirms pirkšanas

āderu noteikšana mājai pirms pirkšanas

šeit pievienojam ēkas plānu, kurai tika noteiktas ģeopatogēnās zonas, līdz ar to var uzskatāmi redzēt, šīs ēkas kvadrātmetra izmaksas, ja 50% ēkas atrodas uz ūdens āderēm, tad lietderīgā kvadrātmetru platība vairs ir divas reizes mazāka par nopirktajiem kvadrātmetriem, jo diez vai izdosies tik daudz vietas aizpildīt ar dažādām saimnieciskām telpām, garderobēm, kurtuvēm, kurās cilvēkiem nebūtu jāuzturas ilgstoši.

Biroja darba vieta, kurai tika noteiktas āderes:

Biroja telpas kurām noteiktas āderes

Biroja telpas kurām noteiktas āderes

Mūsu ieteikumi ir sekojoši:

1) būvējot jaunu ēku to ieplānot ievērojot āderu tīklojumu:

Mājas plāns pareizi novietots āderu tīklā

Mājas plāns pareizi novietots āderu tīklā

2) rekonstruējot esošās ēkas vispirms noteikt ģeopatogēnā starojuma zonas, un tikai pēc tam veikt atbilstošu plānojuma korekciju

3) pirms gatavs mājas vai dzīvokļa pirkšanas noteikt ģeopatogēnās zonas, un pēc tam sarēķināt cik reāli maksā izmantojamais ēkas kvadrātmetrs.

lai Jums sokas!

Printed from: https://www.buildart.lv/augstakie-speki-liktenis-nlp-joga-svarsts/ .
© buildart.lv 2020.

Leave a Reply

 
buildart.lv māju projekti