Aktualitāte! Atvērto durvju diena birojā BUILDART

Atvērto durvju diena BUILDART.LV birojā

Atvērto durvju diena BUILDART.LV birojā

Ar šo gadu ieviešam tradīciju tikties ar saviem lasītājiem klātienē - atbildot uz Jūsu uzdotajiem jautājumiem, diskutējot par projektiem, apspriežot būvkonstrukciju risinājumus, racionālus būvmezglus, ēkas ekoloģiju, āderu ietekmi būvvietas izvēlē u.t.t.

Pasākums plānots visas dienas garumā no plkst. 11:00 līdz 19:00, katrs interesents ierodas viņam izdevīgā laikā, līdzi ņemot sev interesējošo jautājumu, uz kuru mēģināsim sniegt atbildi balstoties mūsu projektēšanas un būvniecības pieredzē.

Kafija, tēja un grils Jūsu labsajūtai.

Uz tikšanos saulainajā 13. septembra dienā, Valgundē, "Galadumpjos".

Par atrašanās vietu sniegsim koordinātes interesntiem, un norādes pie Kalnciema ceļa 8. kilometra.

_______________

Paldies viesiem un interesentiem! Atvērto durvju diena veiksmīgi aizvadīta. Pasākums izdevās radošs un saturīgs. Apmainījāmies ar pieredzi, līdzējām konkretizēt vairākām ģimenēm māju vīzijas, lai soli pa solim varētu tās realizēt, guvām derīgas atziņas un iedvesmu tālākam darbam! Vienlaikus ar 14 interesentiem runājot veidojās jautājumu krustugunis un nebija viegli visiem atbildēt.

Novērojām tendenci, ka šobrīd cilvēkiem būtisks ir mājas praktiskums un ekonomiskums, mazāk pieprasītas ir pavisam sīkas mājas, tā pat reti tiek būvētas ļoti lielas savrupmājas - optimālais izmērs ir aptuveni 110- 120 kvadrātmetri, bet lielākām ģimenēm, ar 5 cilvēkiem un vairāk - 160-170 kvadrātmetri. Praktiski, visi atzīst, ka labāk ir guļamistaba ar 13kvadrātmetriem, kas atbilst arī Šveices standartiem, nevis veidojot šodienas reklamētās pasīvās mājas (6x6m) ar ļoti nelielu platību un mazām istabām. Pozitīvi, ka sabiedrībā sāk veidoties viedoklis par praktiskiem inženierkomunikāciju risinājumiem - ja kādreiz šie jautājumi nerūpēja dēļ lētajām enerģijas izmaksām, savukārt tika stipri saasināti uztverti vēl pirms dažiem gadiem - sverot, mērot un rekuperējot katru gaisa gramu, tad šodien, kad pieredzētas abas galējības, cilvēki orientējas uz optimālu risinājumu kas atbilst situācijai, apstākļiem, iespējām, kā arī reālajām vajadzībām. Jo ne viss, ko mūsdienu industrija piedāvā, ir cilvēkam patiesi vajadzīgs. Un kā vienmēr, patiesās vērtības ir būtiskas visos laikos - tajā skaitā dabiski, cilvēkam draudzīgi materiāli, saules gaisma, ērtums, skaistums, ēkas ilgstoša un bez-problēmu ekspluatācija.

Raženu Rudeni!

 

Printed from: https://www.buildart.lv/aktualitate-atverto-durvju-diena-biroja-buildart/ .
© buildart.lv 2020.

9 Comments   »

 • Linda says:

  Labdien, gribu atbraukt pie jums 13.septembra uz konsultaciju par maju proektu. Vai kungs Talis Sala ari bus? lai parunat par būvniecību.
  Un ludzu nosutiet precizu karte , jo braucam ar auto bez navigatora.
  Paldies, ar cienu, Linda.

 • Ansis Liepa says:

  Labdien!
  esat laipni gaidīti!
  uz tikšanos!

 • Imants says:

  Gribētu atbraukt. Vai rekordmāju aeī varēs apskatīt!
  Imants.

 • Ansis Liepa says:

  Esat laipni gaidīts!
  Rekordmāja gan šeit nav, tā ir Vidzemē.
  lai sokas!

 • Imants says:

  Ansi, gribēju jautāt par rītdienu! Tas Kalnciema ceļa astotais kilometrs skaitās braucot no Jelgavas? Un tad cik noprotu būs jāsazvanās? Uz kā tel.numuru? Būs arī kaut kas apskatāms? Paldies.

 • Imants says:

  Tā es arī nesapratu. Vai šodien kaut kas notiek vai nē!

 • Ansis Liepa says:

  Labdien!
  Esat laipni gaidīti kādā no nākošām atvērto durvju dienām. Šodien viss noritēja ļoti labi un radoši, apmainījāmies ar pieredzi un daudzas māju ieceres sāka pieņemt jau konkrētākus apjomus. Ja ir nopietna interese, tad droši uzzvaniet, laiku atradīsim, labprāt sadarbosimies.
  Lai Jums labi sokas!

 • Imants says:

  Paldies par laipnu sagaidīšanu! Viss bija tik interesanti! Un pirmais solis ir sperts!

 • Ansis Liepa says:

  Paldies Jums!

RSS feed for comments on this post

Leave a Reply

 
buildart.lv māju projekti