Āderes skaipā

Daļa no cilvēkiem ievēro teicienu "tas nevar būt tapēc, ka tas nevar būt", mēs piedāvājam šī teiciena pārbaudi nosakot āderes, sazinoties ar pasūtītāju, kuram interesē sava dzīvokļa, esošās vai jaunceļamās ēkas āderu plāns, lai šo jautājumu noskaidrotu izmantojot mūsdienu tehnoloģijas - sazinoties izmantojot skype, jebkurš varēs redzēt pārraides laikā kā tiek noteiktas dažādās āderes (ūdens āderes, uguns āderes, Hartmaņa tīkls, Kurri tīkls) Jūsu atsūtītajā plānā un tās tiks arī pēc tam noformētas kā mūsu iepriekšējos āderu plānos redzams, detalizēti norādot katras āderes veidu un ietekmes joslu. Pēc tam jau jebkurš pats dabā var iekārtot mēbeles tā lai to izvietojums būtu harmonijā ar dabas spēkiem.

Šokējošas iespējas –mums cilvēkiem piemīt dabīgais internets apziņā, redze no attāluma uz lietām jeb energijas sabiezinaajumiem.

Par kopīgo laiku, kad Jums ir iespējams veikt skaipa videokonferenci, vienosimies sazinoties e-pastā vai arī pa tālr. 25506076

Attālums nav šķērslis, vai Jūs atrodaties Latvijā, vai kādā tālākā vietā, vienotais informatīvais lauks darbojas ir vienots uz visas planētas nešķirojot valstiskās robežas.

Uz tikšanos!

Printed from: https://www.buildart.lv/aderes-skaipa/ .
© buildart.lv 2020.

4 Comments   »

 • Andris says:

  Labdien!

  Vēlētos jūsu palīdzību āderu noteikšanai savai mājai.

  Ar cieņu,

  Andris

 • Ansis Liepa says:

  Sveiki!
  nosūtījām Jums e-pastu.

 • Sergejs says:

  Sveiki, intresetu aderes noteikśana pirms majas celsanas, novietošanas

 • Ansis Liepa says:

  Labdien!
  Āderes nosakam iepriekš vienojoties par vēlamo tikšanās laiku objektā uz vietas, Jums jāsagatavo 50-60 mietiņi āderu nospraušanai. Iepriekš varat atsūtīt mums uz e-pastu sava zemes īpašuma plānu, lai varam āderu izvietojumu aplūkot vispirms attālināti.
  lai labi sokas!

RSS feed for comments on this post

Leave a Reply

 
buildart.lv māju projekti