Sveiciens 400. vienas dienas Buildart.lv lasītājam!

Sveiciens dienas 400. lasītājam!

Sveiciens dienas 400. lasītājam!

Mūsu interneta bibliotēka, kuras specializācija ir būvprojekti, veselīgas dzīves vietas izvēle, droši un lēti būvniecības piemēri, ir sasniegusi lielāko dienas lasītāju skaitu, tāpēc sūtam 400 virtuālās tortes saviem lasītājiem!

Mēs neesam vienīgie, kas rekomendē pārdomāti izvēlēties būvvietas jaunajām sapņu mājām, http://www.buildart.lv/lija-berzina-lai-jusu-dzives-gadi-butu-85/, kā arī nesen iznākusi grāmata "Svārsti, rāmīši un magnēti" (avotsabc.lv) ko sastādijis  Kārlis Riekstiņš.

Apkopojot pēdējo gadu lasītāju interesi un realizētos projektus, varam nosaukt top 7 būvniecībā visvairāk pieprasītos projektus, kurus sarindojam pēc ēku lieluma:

Projekts "Agris",

Projekts "Agnis",

Projekts "Kristaps",

Projekts "Dzintars",

Projekts "Aldis",

Projekts "Namiņš vecākiem 2",

Projekts "Pirts 112 kvadrātmetri".

Priekšrocība esošo būvprojektu iegādē ir laika ekonomija, jo sazinoties internetā, mēs varam ļoti ātri nosūtīt pilnu projekta tehnisko dokumentāciju.

Mēs turpinām izstrādāt arī jaunus projektus, kurus ievietojam mūsu mājas lapā, kā arī nereti iznāk darboties pie esošo ēku rekonstrukciju projektiem, kuru izstrādē sākotnēji piedalās būvinženieris, novērtējot esošo ēku būvkonstrukciju stāvokli, un pēc tam varam dot savus priekšlikumus jaunajam ēkas veidolam.

Lai veicas Jums un mums, kopīgi sasniedzot mērķus!

Printed from: https://www.buildart.lv/400-vienas-dienas-buildart-lv-lasitajam/ .
© buildart.lv 2020.

Leave a Reply

 
buildart.lv māju projekti