Šķūnis - saimniecības ēka pie īpašuma robežas

Šķūņa - saimniecības ēkas projekts

Šķūņa - saimniecības ēkas projekts

Saimniecības ēkas - šķūņa projekts izstrādāts paredzot šo ēku novietot uz īpašuma robežas, tādā veidā ekonomējot zemes platību, kas izmantojama plašāka dārza un atpūtas zonas izveidei.

Lai ēku novietotu uz gruntsgabala robežas, jāizpilda vairāki nosacījumi - ēkai nepieciešams brandmūris, jeb ugunsmūris kā arī kamiņa piekrišana, kaimiņam arī jāapņemas savā zemesgrāmatā iereģistrēt apgrūtinājumu saistībā ar otra kaimiņa ēkas novietojumu pie pašas robežas.

Ēkas mūra siena - gāzbetona bloku mūra konstrukcijā. Pārējās ēkas sienas ir iespējamas gan mūra konstr. gan kā šajā gadījumā - koka statņu konstr. ar koka dēļu apšuvumu. Ēkas fasāžu apdare un krāsojums, arī jumta segums paredzēti identiski kā dzīvojamai mājai.

Projekts ir pieejams gan bez izmaiņām, gan arī pielāgots tieši Jūsu vajadzībām, mainot gan apdares risinājums, tā arī plānojumu un ēkas izmērus.

Fasādes:

Šķūņa - saimniecības ēkas projekts - fasādes

Šķūņa - saimniecības ēkas projekts - fasādes

1.stāva plāns:

Šķūņa - saimniecības ēkas projekts - plāns

Šķūņa - saimniecības ēkas projekts - plāns

lai labi sokas!

 

 

 

Printed from: http://www.buildart.lv/skunis-saimniecibas-eka-pie-ipasuma-robezas/ .
© buildart.lv 2020.

3 Comments   »

 • Marina says:

  Labdien,

  Savā īpašumā vēlamies uz veca šķūņa vietas uzbūvēt jaunu saimniecības ēku-šķūni, saķiet lūdzu cik varētu izmaksāt šāda projekta pasūtīšana?

 • Sergis says:

  Labdien. Cik izmaksātu tāds projekts un kādi materiāli tiktu izmantoti?

 • Ansis Liepa says:

  Labdien!
  Ēku iespējams risināt gan mūra, gan koka statņu konstrukcijā, telpas ar iekšējām starpsienām varat sadalīt brīvi, pēc Jūsu vēlēšanās. Saimniecības ēkas projekts risināts maksimāli racionāli, lai būvniecības izmaksas būtu iespējami zemas.
  lai Jums raženi sokas!

RSS feed for comments on this post

Leave a Reply

 
buildart.lv māju projekti