Dzīvojamās mājas projekts "Vineta", 140m2

Dzīvojamās mājas projekts "Vineta"

Dzīvojamās mājas projekts "Vineta"

_____________________________________________________________________
Dzīvojamās mājas projekts "Vineta" - māja ar 6 guļamistabām, ar 140 kvadrātmetru kopējo platību, neskaitot terases un verandu, kuras var izbūvēt projekta otrajā un trešajā kārtā. Šī ir ēkas platība, ko var apsildīt izmantojot siltūdens centrālapkures kamīnu, nav nepieciešama atsevišķa kurtuves telpa, ir omulīga dzīvā uguns interjerā. Virtuvē novietojama plīts, arī tai iespējamas stikla durtiņas, ar iespēju redzēt liesmas. Ēka būvējama racionāli, projektēta ar labu siltumnoturību.

Dzīvojamās mājas projekts "Vineta", fasādes

Dzīvojamās mājas projekts "Vineta", fasādes

 

Projekts "Vineta" - stāvu plāni, divās versijās - ar atsevišķu kurtuvi un pieliekamo kambari, kā arī ar plašāku virtuvi, plīti virtuvē, un pēc vajadzības, iespēju novietot apkures katlu.

Dzīvojamās mājas projekts "Vineta", plāns

Dzīvojamās mājas projekts "Vineta", plāns

 

Veiksmīgu Jūsu sapņu īstenošanos!

Printed from: http://www.buildart.lv/dzivojamas-majas-projekts-vineta-140m2/ .
© buildart.lv 2017.

4 Comments   »

 • Artūrs says:

  Labdien, interesē mājas projekts "Vineta". Uzdošu Jums klasisku jautājumu, cik naudiņas man neieciešams, lai uzbūvētu šādu mājiņu - dokumentācija, projekts, būvniecība.( cena orientējoša??) Māju plānoju būvēt ārpus pilsētas. Iepriekš pateicos par sniegto atbildi.

 • Ansis Liepa says:

  Labdien!
  Kurā Latvijas novadā paredzat būvēties? Projekts Vineta ir pieejams, attiecīgi pielāgosim projektu Jūsu zemesgabalam, debesspusēm kā arī varam veikt projekta izmaiņas, atbilstoši Jūsu vajadzībām un vēlmēm.
  uz veiksmīgu sadarbību!

 • Oskars says:

  Labadiena! Projektā sanāk, ka 7. telpa kopā ar blakus esošo WC veido gandrīz mazu nodalītu mikrodzīvoklīti? Ir iespējama arī papildus ieeja pa taisno no āra uz šo istabu?

 • Oskars says:

  Kā arī, kādi aptuveni ir minimālie zemes gabala izmēri pilsētā (Rīgā), kuros šo māju varētu uzcelt?

RSS feed for comments on this post , TrackBack URI

Leave a Reply

 
buildart.lv māju projekti